Sklep internetowy TBSPORT powstał w oparciu o współpracę i zaangażowanie oraz dzięki wzajemnym wsparciu rodzinnej firmy "Zakład Krawiecki Teresa Bąk".

TBSPORT to marka dla amatorów swobody, która stanowi alternatywę dla odzieży dostępnej w sieciówkach. Brand opiera się o "potrzebne", użytkowe, niewątpliwie w sportowym charakterze ubrania z przyjemnych tkanin i dzianin.

Pisanie, że projektowanie to nasza pasja - jest zbędne!  Co dzień wkładamy ogrom pracy w to co robimy i trzymamy się tego. Inwestujemy w naszą firmę czas, pieniądze, siły i to nas kręci! Jeśli to co robimy daje nam szczęście - to nic innego się nie liczy.

Troszkę o sobie...

Przez 10 lat pracowałem w firmie rodziców specjalizującej się w produkcji odzieży. Zdobyłem tam doświadczenie, które pozwoliło mi na rozwijanie umiejętności oraz kształcenie w kierunku projektowania odzieży. Sekretem mojego osobistego sukcesu jest tworzenie odzieży praktycznej. Nie dbam o obowiązujące trendy. Ubrania mają dawać poczucie komfortu i wygody.

Inspirację czerpię z otaczającego świata. Sport, ruch, energia, radość, witalność, zdrowie i młodość - to jest wyznacznikiem przy tworzeniu kolekcji. Odzież, którą kupujesz w TBSPORT- to nie tylko produkt, ale wyrażanie siebie, swoich ideałów oraz przekonań - przez tworzenie POLSKIEJ odzieży. Staram się to robić  – jak najlepiej umiem.

Pamiętajmy, że to co kupujemy i nosimy – wyraża nas samych oraz system naszej wartości. Powinniśmy być świadomi gdzie towar został wyprodukowany i przez kogo… Czy ktoś przy produkcji „włoskiej” bluzki, czy spodni nie cierpiał z powodu wyzysku, a także ile miał lat…

Pamiętajmy, że jako konsumenci jesteśmy osobami, które podejmując decyzje - wspieramy nasze POLSKIE produkcje.

Adam Bąk